Herinrichting Torenstraat en Slotplein

Tekening Torenstraat

De gemeente Schagen is van plan het Slotplein en de Torenstraat een grote opknapbeurt te geven. Hiervoor is een ontwerp gemaakt dat wij op maandag 30 januari met de aanwonenden en belanghebbenden hebben besproken. Het architectenbureau BBHD heeft het ontwerp toegelicht. De aanwezigen hebben opmerkingen gemaakt en suggesties gedaan die wij gaan verwerken. Het verslag van deze avond en de presentatie kunt u onder het kopje documenten vinden. Voor informatie kunt u contact opnemen met de gemeente Schagen, de heer C. Ris tel: (0224) - 210 476 of cees.ris@schagen.nl.

Werkzaamheden Torenstraat

Vanaf vrijdag 11 mei vinden er rioolwerkzaamheden in de Torenstraat en Hofstraat plaats. De Torenstraat wordt daarom op dinsdag 15 en woensdag 16 mei tussen 07.00 en 20.00 uur afgesloten. Het riool in deze straat wordt van binnenuit met de zogeheten ‘kousmethode’ gerenoveerd. Met deze methode hoeft de bestrating niet verwijderd te worden.

Torenstraat dicht

Hulpdiensten kunnen wel de woningen aan de Torenstraat bereiken. Voor de brandweer wordt, om toegang te houden tot de Herenbosstraat, een voorziening getroffen, zodat deze straat voor groot materieel bereikbaar blijft. Voor de veiligheid van het fietsverkeer zetten we bij de werkzaamheden op de kruising Torenstraat / Markt verkeersregelaars in.

De woningen aan de Hofstraat zijn ook voor alle hulpdiensten bereikbaar. Voor de werkzaamheden in de Hofstraat sluiten wij op maandag 14 mei tussen 11.00 en 18.00 een halve rijbaan af voor het verkeer. Voor een goede doorstroming van het verkeer zetten wij ook hier verkeersregelaars in.

Meer informatie

Naar verwachting duren de werkzaamheden op beide locaties gezamenlijk vier werkdagen.  Heeft u vragen over deze werkzaamheden, dan kunt u contact opnemen met de heer A. Munniks, telefoonnummer (0224) 210 400, e-mail anton.munniks@schagen.nl.