Praat mee over nieuw parkeerbeleid
We werken aan nieuw parkeerbeleid. Door de groei van het aantal woningen en het toenemende gebruik van duurzaam vervoer is het nodig om de regels voor parkeren opnieuw te bekijken. We vinden het belangrijk dat het nieuwe beleid goed aansluit op de praktijk. Daarom worden inwoners en ondernemers uitgenodigd om mee te denken.
Het nieuwe beleid gaat over onderwerpen die voor veel inwoners en ondernemers belangrijk zijn. Denk aan het aantal parkeerplekken bij nieuwe woningen, de locatie van gehandicaptenparkeerplaatsen en de regels die gelden bij parkeren.
Inloopbijeenkomst op 18 juni
Op donderdag 18 juni 2026 organiseren wij een inloopbijeenkomst in het gemeentehuis aan de Laan 19 in Schagen. U bent welkom tussen 19.00 en 20.30 uur en u kunt vrij binnenlopen. Er is geen centraal programma. In de zaal staan informatieborden en medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om vragen te beantwoorden en in gesprek te gaan.
Komt u ook
We willen graag weten hoeveel mensen er komen. Aanmelden kan via het aanmeldformulier inloopbijeenkomst parkeerbeleid. Wie niet aanwezig kan zijn, kan aan de hand van 4 thema’s, ideeën en wensen doorgeven via de website Samen Schagen. We nemen de reacties mee bij het opstellen van het nieuwe parkeerbeleid.